2-izb.byt /75m2/ prerobený na 3-izb. s 2 loggiami, špajzou Vymazaný neaktuálny inzerát

Reality / Predaj / 2 izbový byt

Popis
Na sídlisku Dubnička v Bánovciach n/B. ponúkame na predaj 2 izbový /prerobený na 3-izbový/ veľkometrážny byt o výmere cca 82m2 vrátane dvoch loggii. Byt je v osobnom vlastníctve, nachádza sa na 5 poschodí s 2 výťahmi a je čiastočne zrekonštruovaný, čo zahŕňa výmenu okien za plastové /okrem jednej izby/, plávajúce podlahy /v jednej izbe parkety/, výmenu vchodových dverí za bezpečnostné, zmenu dispozície chodby vrátane dlažby. Jadro je pôvodné umakartové s klasickou vaňou. Dispozíčné riešenie: byt pozostáva zo vstupnej verandy, chodby, priestrannej kuchyne, troch izieb /jedna veľká je predelená na dve menšie/, kúpeľne, samostatného WC, špajze a dvoch loggií. Nakoľko je byt priestranný a jadro pôvodné, budúci majiteľ si môže zmeniť dispozíciu podľa vlastných predstáv. K bytu prislúcha murovaná pivnica v suteréne BD. Bytový dom je zateplený a udržiavaný. Vstup je zabezpečený el. vrátnikom. Výhodou je kompletná občianska vybavenosť /dve školy, škôlka, ihrisko, obchody, LIDL, Kaufland, pošta, detská lekárka, MHD/. Vrelo odporúčam!!! Cena 58 500 € V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku ma neváhajte kontaktovať mailom ako aj telefonicky. Možnosť bezplatného finančného poradenstva ( riešime všetky banky na území SR s najlepšími podmienkami na trhu - možnosť nezáväznej ponuky na porovnanie). V prípade záujmu o rekonštrukciu danej nehnuteľnosti možnosť vypracovať vizualizácie, projektové riešenia, projektové dokumentácie aj kompletné vybavenie - na kľúč. Samozrejmosťou je kompletná inžinierska činnosť vykonávaná našou spoločnosťou zaoberajúcou sa okrem sprostredkovania aj projektovaním a realizáciou vašich predstáv! Dôverujte profesionálom v obore, profesionálom v nehnuteľnostiach. Ceny uvedené v ponuke sú KONEČNÉ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie profesionálnych zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok,dedičské konania, vysporiadania, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv...

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia: Predaj