Zvárač 135 na dielni - FRANCÚZSKO Vymazaný neaktuálny inzerát

Kategória

Práca / Strojárstvo

Popis
Náplň práce:- zváranie metódou EN 135 (kútový, tupý pol V-zvar, dlhé vrstvené zvary) -podľa výkresovej dokumentácie- práca v dielni-zvárajú sa šasi/ro
Náplň práce:
- zváranie metódou EN 135 (kútový, tupý pol V-zvar, dlhé vrstvené zvary) -podľa výkresovej dokumentácie
- práca v dielni
-zvárajú sa šasi/rozvodové skrine, zváranie oceľových konštrukcií, podvozkov, vyrábajú sa aj ochranné rámy pre transformátory ( energetický priemysel )

Požiadavky:
- výučný list v danom obore
- ovládanie mostového žeriavu
- schopnosť pracovať samostatne podľa technickej dokumentácie
- prax v danej oblasti min. 4 roky
- ochota vycestovať na min 2 mesačné turnusy
- dobrý zdravotný stav a trestná bezúhonnosť
- vlastný automobil výhodou
- francúzsky jazyk výhodou

Výhody:
- seriózny francúzsky klient
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- práca na HPP s možnosťou dlhodobej spolupráce
- hradené a zabezpečené ubytovanie
- zabezpečené prac. oblečenie, náradie aj ochranné pomôcky
- hradená a zabezpečená preprava na miesto výkonu práce a späť
- možnosť poberania záloh
- predpoklad odpracovaných hodín: cca 50-55h

Mzda:
TPP (slovenská zmluva) - 12,50e/hod. Po mesiaci zvýšenie mzdy.

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia: Ponuka

Pridal

Neregistrovaný inzerent

Lokalita

Slovensko, Košický kraj, Košice I, Staré Mesto

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 77405
Zobrazené: 42
Pridané 17-08-2021
Inzerát expiruje: 15-11-2021