Sídlo pre firmy

Detail inzerátu

Číslo inzerátu 81516
Zobrazené 64
Inzerát expiruje do vymazania
V kategóriach Kancelárie - prenájom

Popis

Zakladáte novú firmu na Slovensku? Potrebujete spoľahlivú pomoc pri zakladaní spoločnosti či živnosti? Vaše Sídlo je tu pre vás!

Sme Vaše Sídlo, spoľahlivá sieť firiem s pôsobnosťou v Bratislave, Košiciach, Prešove a Banskej Bystrici. Špecializujeme sa na zakladanie spoločností - s.r.o. a živností, a to nielen pre občanov Slovenska, ale aj pre zahraničné osoby. Naša služba je dostupná všetkým občanom Slovenska, ktorí potrebujú profesionálnu a efektívnu pomoc pri začatí svojho podnikania.

Okrem zakladania spoločností poskytujeme aj virtuálne sídla na našich adresách, čo môže byť veľmi užitočné pre tých, ktorí potrebujú flexibilné riešenia.

Sme tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby sme vám poskytli podporu, kedykoľvek ju budete potrebovať. Sme odborníci v oblasti zakladania spoločností a živností, a naším cieľom je uľahčiť vám proces začatia vášho podnikania.

Zverte svoje podnikateľské plány do našich rúk a dajte nám príležitosť pomôcť vám dosiahnuť váš podnikateľský úspech. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky a radi vám poskytneme ďalšie informácie.


Kontaktujte nás:
Adresa: Haanova 46A, 851 04 Bratislava - Petržalka
Telefón: +421 948 494 048
Email: kancelaria@sroihned.sk
Web: https://www.bavirtualnesidlo.sk/

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia Prenájom

Lokalita

Petržalka, Bratislava V, Bratislavský kraj, Slovensko
Cena: 3 € /mesiac
Nezabudnite spomenúť že voláte z UNiBAZAR.sk
Pridané 20-03-2024
Pridal
Neregistrovaný inzerent

Podobné inzeráty