Na predaj dom s veľkým pozemkom v lese.

Detail inzerátu

Číslo inzerátu 81541
Zobrazené 36
Inzerát expiruje 26-06-2024
V kategóriach Domy

Popis

Na predaj dom na veľkom oplotenom pozemku s výmerou 10400 m2.Pozemok je prevažne rovinatý, okrem domu sa na ňom nachádza maštaľ, tri garáže, jazierko a cez pozemok tečie potok. Na pozemku sú vysadené rôzne ovocné, listnaté aj ihličnaté stromy a kríky.
Dom má vlastný prameň pitnej vody, novú medenú elektriku. Odpad je riešený septikom. Kúrenie a ohrev zabezpečuje kotol na tuhé palivo a kombinovaný bojler. V spodnej kuchyni sa nachádza funkčná pôvodná kachľová pec. Až k domu vedie asfaltová cesta. Dom aj pozemok je v osobnom vlastníctve. Dom ponúka široké možnosti využitia je kompletne zrekonštruovaný. Rekonštrukcia prebehla v roku 2023.
Dom ma Súpisné číslo a veľká časť pozemku je vedená ako zastavané plochy a nádvoria. Nie je problém tu stavať.
Dom je hneď obývateľný a predáva sa aj so zariadením.

Dom sa nachádza asi 5 km od dedinky Janova Lehota.
Cena je 345 000€
Kontakt 0911 48 50 33

samota, pri potoku, domček, gazdovstvo, chata, chalupa, radový statok, chalupa, chatu, dom v lese s veľkým pozemkom, chata pod lesom s potokom, chata v lese s jazierkom a potokom, chata na polosamote, chata s lesom lúkou jazierkom a potokom, chalupa s veľkým pozemkom pod lesom, chalupa v lese s veľkým pozemkom, chalupa s veľkým pozemkom jazerom a potokom, dom v lese, dom s jazierkom, dom pod lesom, dom pod lesom s veľkým pozemkom, dom pod lesom s potokom,

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia Predaj

Lokalita

Janova Lehota, Žiar nad Hronom, Banskobystrický kraj, Slovensko
Cena: 345 000
Kontakt 0911485033
Nezabudnite spomenúť že voláte z UNiBAZAR.sk
Pridané 28-03-2024
Pridal
Neregistrovaný inzerent

Podobné inzeráty