Priberiem spoločníka alebo predám kompletný online projekt

Pridať do obľúbených
0.00 ( 0 hlasov )
Kontakt
Nezabudnite spomenúť že voláte z UNiBAZAR.sk
Kontakt: trebor TN
Telefón: 09..........zobraziť
Pridané 20-09-2019
Pridal
0.00 ( 0 hlasov )

Popis

Priberiem spoločníka alebo predám online projekt ktorý sa skladá z viac spolupracujúcich web portálov a stránok. Niektoré portály fungujú viac rokov, pár ich treba dokončit. čo je otázkou jedného mesiaca. Finančný model je nastavený vlastným reklamným systémom ktorý je schopný zapojiť aj partnerské stránky a portály. Web portály majú aj možnosť online doplnkových platieb za služby. Projekty sú vyrobené mnou na cms joomla s ktorým mám 15 ročné skúsenosti. Hosting vlastný, kvalitné dedikované servery. Vlastné štatistiky plus vlastné štatistiky pre reklamné kampane. Online platby platba mobilom, a platobná brána s podporou SEPA platieb a kariet. Množstvo podporných domén a tak ďalej.

Čo treba spraviť: Dokončiť 2-3 portály, investovať do reklamy Google, Etarget, socialne siete. Doplnit informačné texty. A začať plne fungovať. V prípade kúpy viem sa 2-3 mesiace venovať projektom. Poprípade dohoda. Jedná sa o komplexne portfólio s rôznych sfér ktoré sa navzájom doplňajú. Viac info v správe alebo telefonicky na 0903 650 619
Alebo pre predstavu https://www.webportaly.sk/

Cena za kompletný projekt 30 000€ (možnosť dohody) v prípade záujmu spoločníka 50% podielom 15 000€ predpokladaná návratnosť investície 12mesiacov. Volať prosím vážny záujemcovia. Ďakujem.

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia Predaj

Lokalita

Trenčín, Trenčín, Trenčiansky kraj, Slovensko

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 34371
Zobrazené: 95
Inzerát expiruje: 18-03-2020
V kategóriach: Ostatné

Hodnotenie

Kvalita
Použiteľnosť
Tovar

Podobné inzeráty

reklama