Predaj 2i bytu (72 m2) s dvomi balkónmi na Záhradníckej ul., Nivy Vymazaný neaktuálny inzerát

Kategória

Reality / Predaj / 2 izbový byt

Popis
Ponúkam na predaj 2i byt na Záhradníckej ul., k.ú. Nivy na rozhraní Ružinova a Starého Mesta.Výmera bytu je 72 m2, má dva balkóny, prislúcha k nemu pi
Ponúkam na predaj 2i byt na Záhradníckej ul., k.ú. Nivy na rozhraní Ružinova a Starého Mesta.
Výmera bytu je 72 m2, má dva balkóny, prislúcha k nemu pivnica a nachádza sa na 2.poschodí štvorposchodového tehlového domu bez výťahu.
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej je vstup do obývacej miestnosti s balkónom, spálne, samost. WC, kuchyňe s komorou a balkónom a kúpeľňe. Obývacia izba a spálňa sú orientované juhozápadne na Záhradnícku ul., kuchyňa je orientovaná severozápadne do tichého dvora.
V byte boli vymenené plast. okná, inak je v pôv. stave, je obývateľný ihneď, ale skôr vhodný na kompletnú rekonštrukciu (vrátene zväčšenia kuchyne a zmeny dispozície).
Bytový dom je tehlový s vlastnou kotolňou, postavený v roku 1955, má menené rozvody v stupačkách, aktuálne sa ide realizovať rekonštrukcia balkónov. Nachádza sa v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou ( školy, škôlky, detské ihrisko, obchody, dobré dopravné spojenie autobusom, trolejbusom aj autom ). Parkovanie je bezproblémové v systéme PASS s dostatočným počtom park. státí

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia: Predaj

Cena

189 000 € /mesiac

Pridal

Tomireal

Lokalita

Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava II, Ružinov

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 80674
Zobrazené: 14
Pridané 18-09-2023
Inzerát expiruje: 17-12-2023