Predaj 3i bytu /82m2/ v novostavbe MamaPapa v Dúbravke Inzerát je neaktuálny

Kategória

Reality / Predaj / 3 izbový byt

Popis
Predaj 3i bytu v novostavbe /2018/ MamaPapa na Nejedlého ul. v Dúbravke, OV, 76 m2 + 2x 3m2 balkón, 5.p/6, mur.pivnica 4 m2 v suteréne, garáž. státie.
Predaj 3i bytu v novostavbe /2018/ MamaPapa na Nejedlého ul. v Dúbravke, OV, 76 m2 + 2x 3m2 balkón, 5.p/6, mur.pivnica 4 m2 v suteréne, garáž. státie.
Byt pozostáva zo vstupnej chodby z ktorej je vstup do samost. WC s umývadlom a obývacej izby s kuch.a jedálenskou časťou a prechodom do väčšej chodby so vstav. skriňami po jej celej dĺžke z ktorej je vstup do dvoch izieb a kúpelne s oknom. V byte sú všetky okná francúzske, z obývacej miestnosti a spálne sú vstupy na dva balkóny o výmere 3 m2. Spálňa je predelená hliníko-sklenenou priečkou, čím vznikla polizba s plným denným svetlom. Je možné ju využiť ako pracovňu alebo walk- in šatník.
Byt bol dokončený s nadštandartnými materiálmi, v byte je kvalitná kuch. linka so zabudovanými spotrebičmi a ostrovčekom, kúpelňa je Siko škandinávska so smaltovanou sprch. vaničkou a bezrámovým sklom na sprch. kúte, vchod do kúpeľne je otvorený po strop + sklenené matelux posuvné dvere, bezpečné rozvody elektriny s prúdovým chráničom v každom obvode, Internetové zásuvky v každej izbe......
K bytu je možnosť využívať spoločnú terasu s neobmedzeným prístupom cez čip.
Spolu s bytom sa predáva garážové státie za ktorým sa nachádza murovaná pivnica o výmere 4 m2. K bytu je možné prenajať si aj vonkajšie park. stárie.
Byt. dom sa nachádza sa v lokalite ktorá poskytuje dobrú dopravnú dostupnosť (auto, MHD, diaľničný obchvat) a kompletnú občiansku vybavenosť (školy, škôlky, zdravotné stredisko, reštaurácie, bary, park, nákupné centrum Saratov....).

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia: Predaj

Cena

222 500 EUR

Pridal

Tomireal

Lokalita

Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava IV, Dúbravka

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 36982
Zobrazené: 122
Pridané 05-07-2020
Inzerát expiruje: 05-08-2020

 

No Internet Connection