Predaj 3i bytu (79 m2) s 2 lodžiami na Záhoráckej ul. v Malackách Vymazaný neaktuálny inzerát

Kategória

Reality / Predaj / 3 izbový byt

Popis
Ponúkam na predaj 3 izbový byt na Záhoráckej ul. v Malackách.Výmera bytu je 79,15 m2, vrátane dvoch lodžií, nachádza sa na 8. p. /8, prislúcha k nemu
Ponúkam na predaj 3 izbový byt na Záhoráckej ul. v Malackách.
Výmera bytu je 79,15 m2, vrátane dvoch lodžií, nachádza sa na 8. p. /8, prislúcha k nemu pivničná kobka o výmere 4 m2, orientácia bytu je západovýchodná.
Byt je dobre dispozične riešený, pozostáva z haly s rolldorom, samost. WC, kúpeľne s vaňou, dvoch izieb s lodžiou orientovaných na západ s pekným výhľadom, tretej izby orientovanej na východ a kuchyňe.
Byt je v pôvodnom udržiavanom stave s plast. oknami so žalúziami, bezp. dverami, v dvoch izbách je pláv. podlaha, jadro je umakartové s možnosťou jeho zväčšenia a dispozičnej zmeny.
Bytový dom je po rekonštrukcii. zateplenie, výmena stupačiek, výmena vstupnej brány, rekonštrukcia spoloč. priestorov, nové výťahy. a nachádza sa v dobrej lokalite kúsok od centra Malaciek s dobrou občianskou vybavenosťou.
Cena bytu je vrátane provízie pre RK a kompletného právneho servisu. V prípade potreby Vám zabezpečím aj financovanie kúpy bytu prostredníctvom hypotekárneho špecialistu.

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia: Predaj

Cena

153 000

Pridal

Tomireal

Lokalita

Slovensko, Bratislavský kraj, Malacky, Malacky

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 80456
Zobrazené: 8
Pridané 10-05-2023
Inzerát expiruje: 08-08-2023