Predaj 3i bytu na Budatínskej ul., Petržalka - Lúky Vymazaný neaktuálny inzerát

Kategória

Reality / Predaj / 3 izbový byt

Popis
Ponúkam na predaj 3 izbový byt na Budatínskej ulici v Petržalke, časť Lúky.Výmera bytu je 68 m2, nachádza sa na 6. p. /12, prislúcha k nemu lodžia, pi
Ponúkam na predaj 3 izbový byt na Budatínskej ulici v Petržalke, časť Lúky.
Výmera bytu je 68 m2, nachádza sa na 6. p. /12, prislúcha k nemu lodžia, pivničná kobka, orientácia bytu je juhozápadná.
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samost. WC a kúpeľne, z chodby sa vchádza do haly so vstav. skriňami z ktorej je vstup do izieb aj kuchyňe s lodžiou.
V byte boli vymenené plast. okná so žalúziami, má bezp. dvere, v izbách je pláv. podlaha, bytové jadro je sadrokartónové. Byt je obývateľný ihneď ale zároveň ponúka možnosť zaujímavej rekonštrukcie ( halu je možné prerobiť spojení s menšou spálňou na veľkú obývaciu izbu a zároveň prepojiť s kuchyňou), ktorú Vám viem zabezpečiť aj s návrhmi od architekta.
Bytový dom je po rekonštrukcii ( zateplenie, výmena stupačiek, výmena vstupnej brány, rekonštrukcia spoloč.priestorov ) a nachádza sa v dobrej lokalite so zeleňou vedľa školy, s dobrou občianskou vybavenosťou ( školy, škôlky, detské ihrisko, TESCO, OC DANUBIA, dobré dopravné spojenie autobusom aj autom ).

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia: Predaj

Pridal

Tomireal

Lokalita

Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava V, Petržalka

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 80677
Zobrazené: 7
Pridané 18-09-2023
Inzerát expiruje: 17-12-2023