Predaj novostavby samost. 4i RD v Miloslavove

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 76073
Zobrazené: 6
Inzerát expiruje: 12-04-2021
V kategóriach: Domy

Popis

Predaj novostavby 4i samost. RD v Miloslavove (lokalita Anna Park), Muškátová ul., kolaudovaný v roku 2016 , zastavaná plocha 145 m2, pozemok 601 m2, všetky IS , 2x kúpelňa, krb, sedlová zateplená strecha, studňa napojená aj do domu, krytá terasa, garáž s jamou, 3x park. státie pred domom, záhr. domček, bazén, jazierko, závlahový systém.
Dispozícia: dom pozostáva zo vstupnej chodby so vstav. skriňami, obývacej miestnosti spojenej s kuchyňskou časťou, troch samost. spálňí, dvoch kúpelňí spojených s WC, pričom v jednej je sprch. kút a v druhej vaňa, z kuch. časti je vstup do komory s úložným priestorom v ktorej je umiestnený plyn. kotol Protherm, práčka a sušička. Úložný priestor sa nachádza aj pod zateplenou strechou.
Dom sa predáva so zariadením: vstav. skrine, sedačka, kuch. linka so spotrebičmi Bosch, sušička........
Pozemok je oplotený, rovinatý s kobercovým trávnikom s pletivom proti krtkom, zavlažovacím systémom Hunter napojeným na studňu, nachádza sa ňom jazierko, bazén, záhradný domček, na záhrade je biovýsadba /záhradný záhon, jablone, hruška, nektarinka, černice, maliny........./.
Parkovanie je zabezpečené garážou s jamou o výmere 19 m2 a tromi park. státiami na pozemku.
Mesačné náklady sú cca 100 EUR.
Dom je situovaný v novovybudovanej lokalite na začiatku Miloslavova. V obci je škola a škôlka, potraviny Billa, pošta, reštaurácia, zastávka SAD, vlak. zastávka kúsok od obce je napojenie na R4.

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia Predaj

Lokalita

Miloslavov, Senec, Bratislavský kraj, Slovensko
Cena: 255 000 EUR
Kontakt
Kontakt: tomirealrk@gmail.com
Telefón: 09..........zobraziť
Nezabudnite spomenúť že voláte z UNiBAZAR.sk
Pridané 12-01-2021
Pridal

Podobné inzeráty

 

No Internet Connection