Dom na samote s 10485m2 pozemkom.

Detail inzerátu

Číslo inzerátu 80790
Zobrazené 159
Inzerát expiruje do vymazania
V kategóriach Domy

Popis

Predám rodinný dom na polo samote  pod lesom na veľkom oplotenom pozemku s výmerou 10400 m2.

Pozemok je prevažne rovinatý a okrem priestranného domu sa na ňom nachádza maštaľ, tri garáže, jazierko a cez pozemok tečie potok.

Na pozemku sú vysadené rôzne ovocné, listnaté aj ihličnaté stromy a kríky. Rôzne bylinky, kvety a trvalky.

Dom je asi na 80% zrekonštruovaný. Rekonštrukcia prebehla tento rok.

Na prízemí je veľká kuchyňa, ďalšia veká miestnosť momentálne nevyužívaná, technická miestnosť s náradím, 4x pivničné priestory, miestnosť s kotlom a drevom a schodisko.

Na Poschodí kuchyňa, tri spálne, dve obývačky, kancelária, dve chodby, dve špajze, kúpelňa s vaňou aj sprchovým kútom, samostatné WC a práčovňa.

Dom má dva vchody.

Na dome sú nové inžinierske siete: voda, ktorá je čerpaná z vlastného prameňa, medená elektroinštalácia a odpad ten je riešený septikom.

Vykurovanie domu je zabezpečené kotlom na tuhé palivo a radiátormi. Ohrev vody pomocou kombinovaného bojlera na elektriku aj na tuhé palivo.

Až k domu vedie asfaltová cesta.

Dom aj pozemok sú v osobnom vlastníctve.

Dom sa nachádza asi 5 km od dedinky Janova Lehota.

Cena je 320 000€

Kontakt 0911 48 50 33

 

 

Usadlosť, statok, samota, pri potoku, domček, gazdovstvo, chata, chalupa, radový statok, chalupa, chatu, dom v lese s veľkým pozemkom, chata pod lesom s potokom, chata v lese s jazierkom a potokom, chata na polosamote, chata s lesom lúkou jazierkom a potokom, chalupa s veľkým pozemkom pod lesom, chalupa v lese s veľkým pozemkom, chalupa s veľkým pozemkom jazerom a potokom, dom v lese, dom s jazierkom, dom pod lesom, dom pod lesom s veľkým pozemkom, dom pod lesom s potokom, jazierkom a veľkým pozemkom, dom na polosamote s veľkým pozemkom, dom na samote s veľkým pozemkom a potokom, rodinná usadlosť, rodinná usadlosť s veľkým veľkým pozemkom potokom jazierkom a maštaľou, usadlosť na polosamote, usadlosť s krásnym pozemkom, usadlosť s veľkým pozemkom jazierkom a potokom

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia Predaj

Lokalita

Janova Lehota, Žiar nad Hronom, Banskobystrický kraj, Slovensko
Cena: 320 000
Kontakt 0911485033
Kontakt: 0911485033
Telefón: 09..........zobraziť
Nezabudnite spomenúť že voláte z UNiBAZAR.sk
Pridané 16-11-2023
Pridal
Neregistrovaný inzerent

Podobné inzeráty