PEKNÁ NOVOSTAVBA pri potoku pod lesom v obci Žitná – Radiša /2x terasa, garáž, krásna záhrada/ Vymazaný neaktuálny inzerát

Reality / Predaj / Domy

Popis
V obci Žitná Radiša ponúkame na predaj neobyčajne peknú NOVOSTAVBU skolaudovanú v roku 2017. Samostatne stojaci poschodový rodinný dom je situovaný na rovinatom pozemku o výmere 1.294 m2. Nehnuteľnosť má v prednej časti garáž, do ktorej sa dostaneme cez bránu s automatickým otváraním. Za domom je nádherná záhrada so zavlažovacím systémom a na jej konci je malý murovaný záhradný domček, za ktorým tečie malý potôčik. Veľkými vstupnými bezpečnostnými dverami vojdeme do chodby, v ktorej je priestranný šatník (vstavaná skriňa) a z chodby sa tiež dostaneme do wc situovanom v prízemnej časti domu. Z chodby následne vstúpime do haly, ktorá je prepojená s kuchyňou, obývačkou, izbou v dolnej časti domu, schodiskom a tiež 2 východmi na terasu. Presvetlenej hale dominuje excelentný veľký krištáľový luster a jedálenský stôl. Kuchyňa je farebne ladená do bielej farby a v nej sa nachádzajú okrem pracovného ostrovčeka vstavané spotrebiče všetkého druhu. Aj pri umývaní riadu sa pozeráte do záhrady a verte, že vtedy ani tak nudná práca ako je umývanie riadu isto nebude nikomu vadiť. Pri kuchyni je komora slúžiaca ako práčovňa a z nej vstup do garáže. V obývačke je krb, no veľmi málo využívaný. Dom je ladený do príjemných pastelových farieb, zariadený vkusným nábytkom, z ktorého by drvivá väčšina v dome aj mohla zostať. Na poschodí sú 3 izby a každá z nich má svoju kúpeľňu s wc a dve z nich aj šatník. Z tej najväčšej je aj východ na terasu s parádnym výhľadom do záhrady a na les. Dom bol skolaudovaný v roku 2017. Kúrenie je podlahové teplovodné, ktoré zabezpečuje tepelné čerpadlo. Strešná krytina je BRAMAC, dom je zateplený, okná sú hliníkové trojsklo od Slovaktual. Dom nie je podpivničený. Odpad je zvedený do ČOV, vodovod obecný, plyn v obci nie je. Nehnuteľnosť je z vonku krásne osvetlená ako aj niektoré stromy v záhrade. Dom má alarm, videovrátnika a všetky bežné vymoženosti dnešnej doby. Pozemok má výmeru 1.294 m2, zastavaná plocha domu je 203 m2, obytná plocha 340 m2. Za potokom je možnosť prikúpiť v prípade záujmu ešte 1.898 m2 pozemku, ktorý hraničí úplne s lesom. Moja poznámka: videl som za 17 rokov svojej realitnej činnosti mnoho nehnuteľností, no pri tejto smelo môžem napísať, že vrelo odporúčam. Fotky interiéru pošlem na vyžiadanie. Obhliadku zabezpečí: Boris Hanko, tel. 0915 702 177 V cene je zahrnutý - kompletný právny servis - vypracovanie Kúpnych, nájomných a iných typov zmlúv - právne poradenstvo - popredajný servis / zmeny u dodávateľov elektriky, plynu a vody/ a samozrejme bezplatné poradenstvo pri vybavovaní hypoúveru. Sme členom NARKS.

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia: Predaj