Predám dom s veľkým pozemkom v lese.

Detail inzerátu

Číslo inzerátu 81366
Zobrazené 49
Inzerát expiruje 11-05-2024
V kategóriach Domy

Popis

Predám  dom na veľkom oplotenom pozemku s výmerou 10400 m2.Pozemok je prevažne rovinatý, okrem   domu sa na ňom nachádza maštaľ, tri garáže, jazierko a cez pozemok tečie potok. Na pozemku sú vysadené rôzne ovocné, listnaté aj ihličnaté stromy a kríky.

Dom má vlastný prameň pitnej vody, novú medenú elektriku. Odpad je riešený septikom.  Kúrenie a ohrev zabezpečuje kotol na tuhé palivo a kombinovaný bojler. V spodnej kuchyni sa nachádza funkčná pôvodná kachľová pec. Až k domu vedie asfaltová cesta. Dom aj pozemok je v osobnom vlastníctve.  Dom ponúka široké možnosti využitia je kompletne zrekonštruovaný. Rekonštrukcia prebehla v roku 2023.

Dom ma Súpisné číslo a veľká časť pozemku je vedená ako zastavané plochy a nádvoria. Nie je problém tu stavať.

Dom je hneď obývateľný a predáva sa aj so zariadením.

 

Dom sa nachádza asi 5 km od dedinky Janova Lehota.
Cena je 350 000€
Kontakt 0911 48 50 33Predám chalupu, Predám chatu, Predám dom v lese s veľkým pozemkom, Predám chatu pod lesom s potokom, Predám chatu v lese s jazierkom a potokom, Predám chatu na polosamote, Predám chatu s lesom lúkou jazierkom a potokom, Predám chalupu s veľkým pozemkom pod lesom, Predám chalupu v lese s veľkým pozemkom, Predám chalupu s veľkým pozemkom jazerom a potokom, Predám dom v lese, Predám dom s jazierkom, Predám dom pod lesom, Predám dom pod lesom s veľkým pozemkom, Predám dom pod lesom s potokom, jazierkom a veľkým pozemkom, Predám dom na polosamote s veľkým pozemkom, Predám dom na samote s veľkým pozemkom a potokom, Predám rodinnú usadlosť, Predám rodinnú usadlosť s veľkým veľkým pozemkom potokom jazierkom a maštaľou, Predám usadlosť na polosamote, Predám usadlosť s krásnym pozemkom, Predám usadlosť s veľkým pozemkom jazierkom a potokom,

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia Predaj

Lokalita

Janova Lehota, Žiar nad Hronom, Banskobystrický kraj, Slovensko
Cena: 350 000
Kontakt 0911485033
Kontakt: 0911485033
Telefón: 09..........zobraziť
Nezabudnite spomenúť že voláte z UNiBAZAR.sk
Pridané 11-02-2024
Pridal
Neregistrovaný inzerent

Podobné inzeráty