DRVIČ/DRTIČ KOMFORT 250 2,2 kW – odpadový materiál z výroby

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 76396
Zobrazené: 361
Inzerát expiruje: do vymazania
V kategóriach: Ostatné

Popis

Dvojrotorový DRVIČ KOMFORT 250 sa radí svojimi parametrami k jedným z najmenších členov drviacej technológie Shredder Technology. Pre svoj úsporný rozmer a prijateľnú cenu si nájde uplatnenie všade tam, kde sa hľadá šetrné a ekologické riešenie narábania s odpadom. Ideálna kombinácia vynaložených prostriedkov a úžitkovosti DRVIČA KOMFORT DR250 následne zaručuje úsporu pri ďalšom nakladaní s odpadom.
Je nevyhnutné pripomenúť, že podrvený materiál predstavuje len nepatrné množstvo v porovnaní s pôvodným objemom vyprodukovaného odpadu. DRVIČ KOMFORT DR250 si hravo poradí s drevenými a plastovými prepravkami, plastovými či plechovými kanistrami, vedierkami, nádobami od farieb, riedidiel či iných chemikálií. Podrví aj viacero foriem plastových či gumených odpadov (fólie, fľaše, dosky, profily, a i.). Rozmery drviaceho materiálu sú limitované len rozmermi drviacej komory (otvoru, násypky).
výkon 150 kg /h
minimálna výstupná frakcia 150 x 150 mm
Vstupný otvor 250 x 250 mm
Tento typ drviča sa skvele hodí: do malého nábytkárstva, do domácnosti, do útulkov pre psov napr. na drvenie kostí, pre malé farmy, pre vinárov na drvenie haluziny, pre záhradkárov na drvenie biologického odpadu a skvalitnenie kompostu, pre firmy ,kde je odpad kartónu, jednorazových paliet prípadne skartácia väčšieho množstva papiera, obalov plastu, skla.


Cena 6 500 Eur bez DPH

Vyrobené na Slovensku!
pozri tiež https://www.drvice.net/p/drvi-d250-2-2kw-na-drevo-triesku-a-lamino

Viac info mailom alebo po telefóne

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia Predaj

Lokalita

Banskobystrický kraj, Slovensko
, 96681
Cena: 6 500 EUR
Kontakt: Shredder Technology
Telefón: 09..........zobraziť
Nezabudnite spomenúť že voláte z UNiBAZAR.sk
Pridané 26-02-2021
Pridal
Neregistrovaný inzerent

Podobné inzeráty