DRVIČ/DRTIČ INDUSTRY 500H, verzia HORIZONT - Hrubé drvenie 10 kW, jemné drvenie 22 kW - smrek, dub, buk - IHNEĎ K ODBERU

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 76401
Zobrazené: 202
Inzerát expiruje: do vymazania
V kategóriach: Ostatné

Popis

DRVIČ INDUSTRY 500H HORIZONT, vhodný na drvenie drevného materiálu, predovšetkým smrek, dub, buk. Prednosťou drviča horizont je, že drví aj dlhšie kusy (3-4m).
DRVIČ INDUSTRY DR500 H je dvojsekciový. To znamená, že vrchné dva rotory sa starajú o hrubé drvenie a druhé prídavné zariadenie - kladivový mlyn - sa postará o jemné drvenie.
Tento jedinečný postup dvojsekciového drvenia vám ušetrí značné náklady pri prevádzke, ale aj pri nákupe drvičov.
DRVIČ INDUSTRY DR500H je vybavený SMART technológiou drvenia, v ktorej sa odrážajú dlhoročné skúsenosti a postrehy z praxe. Inteligentná regulácia sa citeľne prejavuje vo výkone drvenia čím sa zabezpečí väčšie množstvo podrveného materiálu v porovnaní s podrveným materiálom bežnými drvičmi. Inteligentné drvenie zároveň eliminuje elektrické aj mechanické rázy, čím sa predlžuje životnosť celého zariadenia a stabilita elektrickej siete.
Drvič DR500H sa vyznačuje nízkou hlučnosťou, vysokým výkonom (0,5-1t/hod.), a dosiahnutou relatívne malou výstupnou frakciou (ideálna frakcia pre následné peletovanie, briketovanie).
Ďalším inovatívnym prvkom drviacej technológie je drviace ozubenie. Na rozdiel od klasického ozubenia to naše vyniká tým, že v prípade poškodenia, potreby naostrenia, výmeny, je možné meniť aj jednotlivé zuby a nie tak celé ozubenie skladaním hriadele. Konštrukcia drviča je navrhnutá tak, aby bolo možné meniť drviace zuby bez použitia špeciálnych nástrojov. Sú dobre prístupné a výmenu tak zvládne každý údržbár alebo technik. A to s bežnými nástrojmi!
Súčasťou DRVIČA INDUSTRY DR500H je aj trasiaci dopravník (DxŠxV: 4x0,5x0,7m), ktorý vhodným spôsobom dávkuje materiál do drviča.
DRVIČ INDUSTRY DR500H (vid foto zelenohnedý) IHNED k odberu!
Cena kompletu za akciovú cenu 30 000 Eur bez DPH.

Cena je platná do konca júna 2021

Vyrobené na Slovensku!

Pozri tiež https://www.drvice.net/p/drvi-dr-400-2-15kw-vhodn-na-drvenie-plastu-dreva

Viac info mailom, po telefóne

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia Predaj

Lokalita

Slovensko
, 96681
Cena: 30 000 EUR
Kontakt: Shredder Technology
Telefón: 09..........zobraziť
Nezabudnite spomenúť že voláte z UNiBAZAR.sk
Pridané 26-02-2021
Pridal
Neregistrovaný inzerent

Podobné inzeráty